КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ I-III ступенів №1"


RSS

Людина починається з добра

18 грудня до 4-А класу(кл. керівник Коломоєць І.І.) завітали бібліотекарі Бібліотеки Сімейного читання. Напередодні діти прочитали твір Василя Сухомлинського «Квітка сонця», який взяли у шкільній бібліотеці і захотіли поділитися своїми враженнями від прочитаного. Василь Сухомлинський стверджував: «Я тисячу разів переконувався, що, наповнюючи світ фантастичними образами, створюючи ці образи, діти відкривають не лише красу, але й істину. Без казки, без гри дитина не може жити. Без казки оточуючий світ перетворюється в красиву, але все ж намальовану на полотні картину. Вона змушує цю картину ожити. Казка – це свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки і мови».

Мета заходу полягала в тому, щоб поглибити знання учнів про творчість геніального педагога В.О. Сухомлинського; розвивати мовлення та навички читання, оціночні вміння; виховувати любов до рідного краю.

Прочитання книги активізувало пізнавальну діяльність учнів, розвило творче мислення, мовлення учнів, пізнавальні здібності, бажання вчитися; вдосконалило вміння працювати в групі, висловлювати власну думку, робити висновки; збагатило знання учнів про творчий та життєвий шлях В.О.Сухомлинського, словниковий запас.

Усі діти прочитали твір В.Сухомлинського «Квітка сонця» і дуже добре відповідали на питання вікторини «Добрі вчинки» , яку підготували бібліотекарі. Діти взяли участь у цікавій творчій роботі, яку їм запропонували . А саме, створити квітку-соняшник з природних матеріалів. Клас поділився на три групи і кожен мав завдання. Тепер у 4-А класі є три соняшники, які радують дітей та відтворюють у пам’яті прочитану книжку В.Сухомлинського «Квітка сонця».

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: