КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ I-III ступенів №1"


RSS

«Увага! Діти на дорозі!»

 

Рух-це життя, - сказав філософ древній…
Це шлях до того, щоб пізнати світ,
Дорожній рух – це складова прогресу,
Що формувався довгі сотні літ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – як помічник людини.
Та небезпечний він без правил траси,
І пам’ятати слід про це щоднини!

Новий 2018-2019 навчальний рік у нашій гімназії розпочався проведенням місячника з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму «Увага! Діти на дорозі!». І все це не випадково, адже сучасний світ, з його насиченістю автошляхів та вулиць, повний небезпек для маленьких пішоходів. Єдиний необачний крок може зупинити щасливу дитячу ходу, замінивши її болем.
За статистичними даними щороку спостерігається значне зростання ДТП за участю дітей. Зважаючи на це, зусилля педагогів вперші дні навчального року були спрямовані на повторення з дітьми правил безпечної поведінки на вулицях.

Протягом місяця проводились інструктажі для батьків учнів із питань профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму, на яких класні керівники ще раз нагадали про важливість дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками.

Для 1-11 класів класні керівники провели єдину виховну годину «Безпека руху», та бесіди «Я не порушую правил дорожнього руху» для 9-11 класів.

Гімназійна бібліотека організувала книжкову виставку та вікторину «Мій друг – дорожній рух».

На паралелі 6х класів проведено брейн-ринг «Зелений вогник», діти влучно відповідали на всі запитання, показали що їх знання з правил дорожнього руху на високому рівні. Переможцями стали 6-А та 6-Б класи, 6-В та 6-Г класи посіли друге місце.

Протягом місяця у холі гімназії,учні переглядали відеоролики «Абетка безпечної дороги».

Актив учнівського самоврядування гімназії розробили пам’ятки з правил дорожнього руху та розповсюджували їх серед учнів гімназії.

Для молодших учнів 1-4 класів. Класні керівники провели години спілкування "Правила дорожні знай, про свою безпеку дбай!", також організовано виставку малюнків «Увага! Діти на дорозі», в яких діти освітили своє бачення на ситуацію дорожнього руху.

Протягом місяця були оновлені куточки «Дорожня абетка» у всіх навчальних кабінетах.

Ми закликаємо Вас! Дотримуйтесь правил дорожнього руху завжди і усюди, будьте уважними на дорозі, цінуйте своє життя!

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: