КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ I-III ступенів №1"


RSS

Знову перемога!!!

28 учнів освітнього закладу взяли участь у І (районному ) етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України (всього взяли участь в Конкурсі учні  9 навчальних закладів району, які представили  74 роботи).

Вітаємо учнів - переможців та їхніх учителів – наукових керівників

№ з/п

ПІБ учня

Клас

Секція

 

Науковий керівник

 

 

1.

Кім Олександр Брониславович

8-Б

Математика.

 

Шмайда Вікторія Валеріївна

ІІ

 

2

Куковинець Олексій Олексійович

9-Б

Математика

 

Притула Світлана Олександрівна

ІІ

 

 

3

Засядько Матвій Олегович

9-А

Математика

 

Притула Світлана Олександрівна

І

4

Михайленко Владислав

Олександрович

11-А

Технології програмуван.

Лобас Віталій Володим.

І

5

Кім Юлія Олександрівна

10-Б

Безпека інформ. та телекомунік. систем

Смішко Ольга Іванівна

ІІІ

6

Корчаковська  Дар’я

Данилівна

10-Б

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми.

Смішко Ольга Іванівна

ІІ

7

Войнаровський

Олександр Володимирович

9-А

Експеримен-

тальна фізика

Мінькова Світлана Дмитрівна

ІІ

 

8

Айткулова Ганна Данилівна

11-А

Англійська мова

Шевченко Ганна Миколаївна

ІІ

 

9

Скворцова Аліна Андріївна

11-А

Англійська мова

Шевченко Ганна Миколаївна

ІІІ

 

10

Багірян  Ріта  Гаіківна

9-А

Англійська мова

Баландіна Валентина Володимирівна

ІІІ

11

Чернова Вікторія Андріївна

10-А

Хімія.

 

Полянських Алла Павлівна

І

 

12

Карпенко Валерія Валеріївна

9-А

Медицина

Міц Ольга Миколаївна

І

13

Гаманець  Карина Євгенівна

9-А

Медицина

Міц Ольга Миколаївна

ІІ

14

Антоненко Аліна

Олександрівна

10-А

Етнологія.

Амірзянова Людмила Олександрівна

І

15

Бурбан  Анастасія

Олександрівна

9-В

Етнологія.

Амірзянова Людмила Олександрівна

ІІІ

16

Балогозян  Шушана Арамівна

9-В

Етнологія.

 

Амірзянова Людмила Олександрівна

ІІІ

17

Піскунова Оксана Валеріївна

9-Б

Правознавст.

 

Амірзянов Владислав Нургазимович

І

18

Серегіна Ольга Ігорівна

9-Б

Правознавс.

Амірзянов Владислав Нургазимович

ІІ

19

Михайленко Владислав

Олександрович

11-А

Математика

Соколовська Наталія Василівна

ІІІ

 

20

Кириленко Катерина

Олександрівна

10-А

Географія та ландшафтознавство

Староконь  Олена  Сергіївна

ІІІ

 

 

21

Бойченко Карина

Олексіївна

10-А

Укр. література.

 

Ніколіна Тетяна Іванівна

ІІ

22

Задорожна Анастасія Павлівна

10-А

Українська мова

Полянська Олена Вікторівна

ІІІ

 

23

Бавріна Валерія Сергіївна

11-А

Українська мова.

 

Коваленко Ольга Андріївна

І

24

Сталева Ірина Юріївна

11-А

Українська мова.

Коваленко Ольга Андріївна

ІІ

 

25

Шпонько Катерина

Володимирівна

9-А

Мистецт-во.

 

Кучерявенко Віра Миколаївна

ІІ

 

26

Плотнікова Анна

Євгенівна

11-А

Мистецт-во.

 

Стренакова Галина Вячеславівна

ІІ

 

27

Биковська Анна

11-А

Російська мова

Дорожкіна Світлана Вікторівна.

І

 

28

Пєшина Катерина Євгенівна

7-Б

Фолькл.

 

Дорожкіна Світлана Вікторівна

І

 

29

Трибакова Софія Сергіївна

11-А

Психологія.

 

Голобокова Оксана Миколаївна

ІІ

 

 

 

23 листопада 2018 року 9 учнів закладу освіти  взяли участь у ІІ етапі

ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика (всього взяли участь 79 учнів  із 23 ЗНЗ району)

Переможцями  ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім..П.Яцика визнано:

            Грицик Сніжану, ученицю 3 –А класу  (Імісце) ;

            Уварову Евеліну, ученицю 3 –А класу  (ІІІмісце);

            Синельщикову Марію, ученицю 4- А класу (Імісце)

Овсієнко Станіславу, ученицю 4-А класу  (ІІІмісце) ;

Грицик Наталію, ученицю  8 – А класу  (Імісце);

Полякову Христину , ученицю  10 – А класу  (ІІмісце);

Баврину Валерію, учениці 11– А класу (Імісце) .

Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів – переможців ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика:

            Лисенко Наталії Петрівні,

Коломоєць Ірині Іванівні -  вчителям початкових класів;

Ніколіній Тетяні Іванівні, 

Щербасі Людмилі Михайлівні,

Коваленко Ользі Андріївні-  вчителям української мови і літератури

 

Бажаємо успіхів учениці 4 – А класу Синельщиковій Марії  у ІІІ (обласному) етапі Конкурсу!

Ім`я *:
Email *:
Усі смайли
Код *: