З метою профілактики та захисту дітей від шантажу в цифровому просторі, сексуального насильства та експлуатації пропонуємо переглянути відеоролики: "Stop Sexting", "Припиніть струшувати дитину"
Посилання для завантаження відеороликів:
https://drive.google.com/drive/folders/1bg6W7wefCjLrhAwVN2FQPfVRdJOhZdeG
https://drive.google.com/file/d/1RM6ifoGZXC3upFrQSd_e-OtGP3GbAOL8/view
Довідкова інформація: Харченко Мирослава, головний консультант Відділу забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини, тел.: (097) 9271414, (044) 2556367, miroslavaharchenko@gmail.com. Mvroslava.Kharchenko@apu.gov.ua та Кликова Поліна, Керівник проекту #stop_sexтинг, тел.: (095) 440 31 79, lina.klvkova@gmail.com.
Всеукраїнська акція #STOP_SEXтинг та урок для підлітків: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?»натисніть та дізнайтеся
Увага усім батькам! Кіберполіція виявила в соцмережах небезпечні групи, у яких дітей доводять до самогубстванатисніть та дізнайтеся
ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ІНТЕРНЕТУ натисніть та дізнайтеся
натисніть на зображення, щоб збільшити
Комп'ютерна етика натисніть та дізнайтеся
Етика спілкування в інтернеті натисніть та дізнайтеся
Відкрито сайт про безпеку в Інтернеті
від Google
натисніть на зображення
ПРАВИЛА Інтернет-БЕЗПЕКИ І Інтернет-ЕТИКИ ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТТКІВ Натисни і дізнайся
Безпечне використання Інтернету дітьми різного віку
натисніть на зображення
Рекомендуємо переглянути відео учня гімназії Кузнєцова Олександра
Дитина й Інтернет сьогодні нероздільні. Однак у Всесвітній Павутині стільки пасток і небезпек! Дитячі психологи довели, що раннє й неусвідомлене користування Інтернет-ресурсами призупиняє розвиток самостійного мислення дитини. Щоб цього не сталося, батьки і діти повинні озброїтися правильними знаннями! Як зробити з Інтернету друга-порадника, а не пожирача часу? Книжка «Як не заблукати в Павутині» доступно, переконливо й мотивовано розкриває широкі можливості Всесвітньої Павутини.
натисни на зображення, щоб читати
20 років тому лише 1% українців користувався інтернетом. Зараз – 62%