КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ I-III ступенів №1"


RSS

 

 


Объявляется

 • набор в подготовительную группу девочек от 3 до 5 лет для занятий гимнастикой.

 

 • подробной информацией обращаться по тел. 096-556-47-86 или 099-074-42-93

Марина Михайловна

До уваги учнів, батьків!

 

 

Запрошуємо учнів 1-11 класів взяти участь у Всеукраїнському дитячому літературному конкурсі "Я - майбутнє України", що проходитиме до 10 травня 2018 року (включно).

Детальнішу інформацію про умови конкурсу, нагородження можна прочитати тут.

 


Гімназія «Софія» розширює освітні можливості для майбутніх першокласників

 

 Наш освітній заклад продовжує впроваджувати проект «Інтелект України», а з наступного навчального року стартує проект «На крилах успіху».

Цей проект спрямований на особистісний розвиток дитини. Зменшено навантаження на дитину за рахунок інтеграції навчальних предметів. Їх зменшено до шести: українська мова, іноземна мова, математика, всесвіт, арт-технології, фізична культура).

Пропонується навчання за інтегрованими, оригінальними сучасними навчальними посібниками і дидактичними матеріалами.

У межах проекту на якісно новий рівень виводиться і організація виховного процесу. Він вирізнятиметься діяльнісним спрямуванням, формуванням певних моделей поведінки і активної життєвої позиції дитини.

В класі працюватиме досвідчений педагог Тарасова Наталія Леонідівна вчитель вищої категорії.

  


 

ДО УВАГИ УЧНІВ, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ТА РОСІЙСЬКОЇ ФІЛОЛОГІЇ!!!

Запрошуємо до участі у ХІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії» для дітей дошкільного віку та учнів 1-11 класів, яка відбудеться 01 червня 2018 року.


ДО УВАГИ УЧНІВ, БАТЬКІВ, ВЧИТЕЛІВ 1-4 КЛАСІВ, ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ, ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ, ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА, ІСТОРІЇ!!!

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському учнівському літературно-мистецькому конкурсі «Стежками Каменяра».

 

З положенням про Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» можна ознайомитися за посиланням.


 

https://drive.google.com/drive/my-drive

Шановні батьки, учні, вчителі!!!

Запрошуємо Вас на свято "Гімназійний олімп"  - церемонію нагородження переможців інтелектуальних, спортивних змагань та мистецьких конкурсів.

Свято відбудеться 17 травня 2017 року о 12:00 годині

у Будинку культури "Гірник".

                                                                                      Рада навчального закладу


Запрошує дітей віком від 7 до 18 років!

Тишу і таємничість лісу замість міського шуму, свіжість гірських рік замість задухи громадського транспорту, кришталево чисте гірське повітря замість пилу і вихлопних газів автомобілів. Все це і навіть більше подарує Вашим дітям відпочинок в 
дитячому оздоровчому таборі "Едельвейс".

Дитячий відпочинок залежить від вибору їхніх батьків. Діти мають право на активний, цікавий, по-справжньому «дитячий відпочинок».

Не обманюйте їхніх сподівань! Дайте Вашій дитині можливість відпочити від Вашого піклування та навчитися самостійно приймати рішення. Дайте можливість дітям отримати те, про що Ви самі мріяли в їхньому віці.

Близькі й далекі верхи гір, що голубіють на небі, смерекові чорні ліси з їх синім диханням на ясну зелень полонини, кипіння холодної річки і синій димок від ватри – все це дух наших Карпат.

Якщо Ваша дитина мріє про справжній дитячий відпочинок та хоче пізнати прекрасний світ природи, тоді відпочинок в дитячому таборі «Едельвейс» - прекрасний вибір. Відпочинок у нашому таборі – це спроба поновити втрачений зв’язок між людиною та природою, можливість побачити красу та велич рідного краю, а також шанс знайти справжніх друзів.

Ми запропонуємо Вашій дитині активний відпочинок: піші походи в гори, прогулянки унікальними місцями, екскурсійні програми, навчання основам туризму. Заряд енергії, емоції та найяскравіші враження залишаться у Ваших дітей назавжди.

За детальнішою інфомацією завітайте на сайт: http://www.edelvejs.com.ua/


До уваги учнів, батьків, класних керівників!!!

Академічний обласний театр юного глядача запрошує на виставу

«Апельсинова принцеса».

Вистава відбудеться на базі ПК «Гірник» (м.Дніпрорудне)

15 березня о 12.00.

Квиток коштує 25 грн.

 

Бажаючим відвідати виставу звертатися до класних керівників.


До уваги учнів 5-11 класів!!!

З 15 лютого до 15 квітня 2017 року проводиться V Всеукраїнський творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами», який присвячено Дню матері.

Умови конкурсу:

 1. Кожен учасник може надати лише одну конкурсну роботу.
 2. Конкурсні роботи (твори) надаються українською мовою.
 3. Конкурсні малюнки слід подавати у форматі А-3.

За детальнішою інформацією звертайтеся до вчителів української, російської мови та літератури або вчителів образотворчого мистецтва.

Бажаємо успіхів!


До уваги учнів та їх батьків, класних керівників, керівників гуртків!!!

Запрошуємо до участі в Обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та Обласному фестивалі писанок «Писанковий рай».

Творчі конкурсні роботи здавати заступнику директора з виховної роботи  Бачурській Т.А.

до 13 березня 2017 року.

До роботи додати наступну інформацію:

 • Назва роботи
 • ПІБ автора
 • Клас
 • Рік народження
 • Контактний телефон
 • Адреса


Залучайтесь до участі, розкривайте свої таланти, прославляйте рідний край!

Укрпошта запрошує школярів від 10 до 15 років взяти участь у національному етапі 46-го Міжнародного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Уявіть, що ви – радник нового Генерального секретаря ООН. Яку глобальну проблему ви б допомогли йому вирішити в першу чергу і, щоб ви запропонували для її вирішення?», який проводить Всесвітній поштовий союз, спеціалізована установа ООН. 

Національний конкурс відбувається в два етапи: регіональний етап (конкурси організовують дирекції підприємства в 25 областях України та у місті Києві) проводиться з 15 листопада 2016 року до 15 квітня 2017 року; фінальний етап (розглядатимуться твори, що посіли перше місце в кожній дирекції УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 15 квітня до 30 квітня 2017 року. Оголошення переможців – до 30 квітня 2017 р.

Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні винагороди: І місце – 5 000 грн; ІІ – 3 000 грн; ІІІ – 2 000 грн.

Візьми участь в конкурсі! Якщо твій твір буде визнано кращим в Україні, ти отримаєш унікальний шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких – поїздка до міста Берн, столиці Швейцарії.

Положення та анкета  натисни та дізнайся


До уваги учнів та батьків!

 

Запрошуємо учнів 1-4 класів взяти участь у Всеукраїнській предметній олімпіаді «Олімпусик» з інтегрованого курсу (математика, українська мова та природознавство) та англійської мови.

Організатор  олімпіади – Інститут Розвитку Шкільної Освіти.

Детально ознайомитися з інформацією  щодо проведення олімпіади можете у координаторів Карпової Лариси Іванівни – учителя початкових класів, Овсієнко Юлії Олександрівни – учителя англійської мови або

на сайті www.olimpus.ua

Успіхів Вам!

Адміністрація