RSS

Чемпіонат з силових видів спорту

«В здоровому тілі — здоровий дух»

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя,а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

27 вересня на стадіоні освітнього закладу «Дніпрорудненської гімназії «Софія» -ЗОШ І-ІІІ №1» традиційно відбувся Чемпіонат з силових видів спорту  серед учнів 8-11 класів з таких  видів спорту:

-підтягування на перекладині;

-згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

-змагання з амреслінгу;

-підняття гирі 8 кг;

-перетягування канату.

Гостями  змагань  були  команди  КЗ "Балківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" та команда КЗ "Орлянська ЗОШ І-ІІІ ступенів" .

До складу суддівської  колегії увійшли  Пилипенко Валентина Дмитрівна- директор освітнього закладу; спонсори  заходу - голова ради освітнього закладу, депутат Дніпрорудненської міської ради Тронь Ігор Миколайович, депутат ДМР - Лаішевкін Артем Володимирович, депутат ДМР – Кулішов Юрій Геннадійович, випускник нашого освітнього закладу, ветеран АТО, представник шахти «Експлуатаційна» ПрАТ « ЗЗРК» Яковенко Олександр Сергійович.

Ведучі привітали учасників Чемпіонату та побажали перемогти сильнішим.

Відкрила Чемпіонат  директор  Пилипенко Валентина Дмитрівна. Коробка Сергій Олександрович,головний суддя , розпочав  змагання.

Команда ЗОШ І-ІІІ ступенів (Балки) «Олімпійці» капітан команди Щербань Кирило,

Команда Орлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Kozak-sistem» капітан команди Ткач Михайло.

Під час змагань учні показали свою силу, спритність, витривалість .На кожному етапі змагань судді оцінювали і фіксували результати команд.

У змаганні  на згинання та розгинання рук в упорі лежачи – кращім визнано Пуріка  Владислава , Задорожній Євгеній отримав  друге місце ,учні (10-Б класу), третім став  Яковлев Євген команда 8-Б класу.

У змаганнях з підняття гирі  перше місце посів  Яріцін Кирило (9-А клас), друге - Чукавін Данило  (10-А), третє став Машаріпов Рустам (11-А клас).

У змаганнях з перетягування канату першою визнана команда  Балківської  ЗОШ, друге місце посіли учні 9-В класу, а третє - учні 11-А.

У змаганні з підтягування на перекладині найкращі результати показав Яріцін Кирило, друге місце посів Ерьомін Ростислав, третє Пурик Влад.

У змаганнях  з армреслінгу першість здобув Латипов Олександр (11-А клас), друге місце посів Солодовник Микита (9-А клас), третє - Демешко Денис.

У цілому після кожного етапу змагань на спортивному майданчику свою грацію та злагодженість демонстрували учасники груп підтримки – учениці  8 -11 класів.

Укомандному заліку переможцями визнано команди «Шпіони»(І місце,9-А клас).

Суддівська колегія привітала учнів  з перемогою та нагородила медалями, грамотами і солодкими подарунками.

Час,проведений на стадіоні, пролетів непомітно. Як це буває у спорті , хтось переміг, інший програв, хтось задоволений, дехто розчарований. Але здобуток заходу - добрі емоції й переконання, що фізкультура та спорт - це здоров’я, сила духу.