Учасники: вчителі, батьки, учні 10-11 класів.
Дата проведення: 08.01.2020
Освітній хакатон. Що це?
Це форма спільної роботи над рішенням певної проблеми. Сам формат бере початок з IT-сфери, і походить від двох слів: Hack (зламувати) та Marathon (марафон). На разі ідея інтенсивної роботи над проблемою в обмежений період часу поширилась і на інші сфери, в т.ч. і на освітню.
Яка головна мета Хакатону?
Ми переконані, що кожен з батьків, випускників, гімназистів і вчителів, має ділитися своїм досвідом і натхненням, думками і пропозиціями з усією гімназійною спільнотою.
Головна мета Хакатону – згуртування гімназійної родини завдяки ефективній взаємодії, обговоренню трендів освіти і питань навчання дітей та підлітків, спільного проектування розвитку гімназії як місця навчання і дорослішання успішних людей.
Який результат Хакатону?
Гімназія – це простір постійних інтелектуальних пошуків для інноваційних рішень як сучасних освітніх проблем, так і конкретних практичних дій в інтересах конкретної дитини. Результатом спільної роботи гімназійної родини стануть нові ідеї, проектні пропозиції щодо вдосконалення плану роботи гімназії та розвитку закладу освіти.
Програма Хакатону
Вирішення питання «Проблеми взаємодії школи, сім’ї:
- Що може змінити заклад освіти в моделі виховання сім’єю?
- Що може сім’я реально змінити в процесі виховання дитини школою?
- На якій основі треба вибудовувати «ідеальну взаємодію школи і сім’ї»?
Кожна група обговорила ті питання, поділилася своїми думками, пропозиціями щодо підвищення рівня взаємодії школи та сім’ї: які заходи проводити (проекти, акції), які форми роботи використовувати, хто може бути учасником тощо.